logo
Wybierz Placówkę    
Rejestracja ogólnopolska
Tel.: 12 423 02 38
602 634 534, 728 384 040
html slider
18 lat doświadczenia w leczeniu otyłości i nadwagi!

Misja 

Rozwój świadomości i wartości prozdrowotnych wśród pracowników stał się w dzisiejszych czasach istotnym elementem, wpływającym na funkcjonowanie każdej organizacji. Jej sukces jest zależny od efektywnej pracy, a co za tym idzie od kondycji psychicznej i fizycznej pracowników.

Szybkie tempo życia, siedzący tryb pracy i stres to czynniki niekorzystnie wpływające na ludzkie zdrowie. W czasach, gdy zjawiska te są codziennością, bardzo ważna jest edukacja prozdrowotna i związany z nią rozwój świadomości zagrożenia wśród pracowników. Zaangażowanie pracodawcy w zdrowie swoich pracowników poprzez refundowanie szkoleń prozdrowotnych to inwestycja w sukces organizacji.   

Kreowanie wartości prozdrowotnych daje dużo możliwości i korzyści. Obszar działań obejmuje zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną, higieną umysłu oraz odnową biologiczną. Ma to istotne znaczenie dla poprawy i utrzymania dobrego psychofizycznego stanu zdrowia pracowników i zapobiega otyłości, która może obniżać efektywność pracy. Szkolenia pomagają również w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i otoczeniem.

Regulamin serwisu  |  Polityka Plików Cookies  |  Wszystkie prawa zastrzeżone