logo
Wybierz Placówkę    
Rejestracja ogólnopolska
Tel.: 12 423 02 38
602 634 534, 728 384 040
html slider
18 lat doświadczenia w leczeniu otyłości i nadwagi!

Cenisz swój czas, jesteś zapracowany lub mieszkasz daleko i nie możesz do nas dojechać - wizyty on-line z naszymi dietetykami są właśnie dla Ciebie!

Bez wychodzenia z domu, za pomocą SKYPE zapewnimy Ci owocną współpracę z naszym specjalistą, w ramach konsultacji dietetycznych. W zależności od tego, czy jesteś już naszym pacjentem, czy chcesz zacząć z nami współpracować, przeczytaj odpowiedni plan i regulamin wizyt on-line.

KONSULTACJE SKYPE Z DIETETYKIEM - oferta przeznaczona dla osób, które już są Pacjentami Centrum Leczenia Otyłości

Zacząłeś proces leczenia w jednej z Placówek Centrum Leczenia Otyłości i wyjechałeś? Mieszkasz za daleko lub nie masz czasu na dojazd? Nie zostaniesz sam - pomożemy Ci wdrożyć plan żywieniowy, zmienić, zmodyfikować to, co Ci się nie podoba, motywować Cię i "wyłapywać" wszystkie błędy które mogą się pojawić - a wszystko u Ciebie w domu, przez komunikator SKYPE.

Zobowiązujesz się do przestrzegania całego procesu. Jeśli chcesz pominąć jakąś wizytę, to pamiętaj, że zgodnie z harmonogramem leczenia nie będzie to możliwe i Twoja SKYPE-owa rezerwacja zostanie anulowana.

Warunkiem odbycia konsultacji SKYPE z dietetykiem jest wcześniejsze skorzystanie z planowej wizyty fizjoterapeutycznej w siedzibie Centrum Leczenia Otyłości w Krakowie (zgodnie z procesem leczenia). Dotyczy to Pacjentów, którzy rozpoczęli proces leczenia w Krakowie.

Jeśli jesteś Pacjentem Centrum Leczenia Otyłości i teraz przypada Ci spotkanie z dietetykiem, zaloguj się i umów na wizytę.

Czekamy na Ciebie.

Koszt każdej konsultacji online: 150 zł

KONSULTACJE SKYPE Z DIETETYKIEM - oferta dla osób, które nie są Pacjentami Centrum Leczenia Otyłości

Dostaniesz od nas indywidualnie zbilansowaną dietę, dobraną do Twoich parametrów antropometrycznych, zwyczajów żywieniowych i efektów jakie chcesz uzyskać.

Nie zostaniesz sam, chcemy się z Tobą widzieć 1 raz w miesiącu, aby ściśle wdrażać plan żywieniowy, zmieniać, modyfikować to, co Ci się nie podoba, motywować Cię i wyłapywać wszystkie błędy, które mogą się pojawić.

Pamiętaj – my uczymy Cię zasad racjonalnego odżywiania, nie dostaniesz od nas diety ,,cud”, nauczysz się zdrowo odżywiać, a utrata zbędnych kilogramów będzie efektem ubocznym. Gdy uznasz, że osiągnąłeś już swój cel, pokażemy Ci jak go utrzymać. Zapoznaj się z naszym procesem leczenia, zaloguj się i umów na wizytę. Czekamy na Ciebie.

Uwaga! Wizyta on-line przez SKYPE nie zastąpi Twojej obecności w Centrum  Leczenia Otyłości.

Jeśli nasz ekspert uzna, że konieczna jest w Twoim przypadku osobista wizyta w Centrum Leczenia Otyłości - poinformuje Cię o tym.

Etapy:

  1. Pierwsza konsultacja z dietetykiem przez SKYPE. Zebranie wywiadu żywieniowego i historii pacjenta, przesłanie przez pacjenta wyników badań, listy zażywanych leków itp. - drogą mailową lub poprzez komunikator SKYPE.
  2. Druga konsultacja z dietetykiem przez SKYPE – ok. 1-2 tygodni od pierwszej rozmowy. Przesłanie pacjentowi jadłospisu oraz zaleceń drogą mailową lub poprzez komunikator SKYPE i wspólne ich omawianie, wyjaśnianie zaleceń.
  3. Trzecia konsultacja z dietetykiem przez SKYPE – ok. miesiąc od rozmowy drugiej. ocena postępów pacjenta, uzyskanie informacji zwrotnej od pacjenta na temat stosowania zaleceń. Ustalenie dalszego planu postępowania, wyjaśnienie trudności, rozwianie wątpliwości – po upływie miesiąca.
  4. Kolejna  konsultacja   z   dietetykiem   przez   SKYPE – edukacja      żywieniowa, wyłapanie błędów żywieniowych, ustalenie nowego jadłospisu, nowe przepisy.

Długość procesu leczenia jest sprawą indywidualną – wspólnie z naszymi specjalistami będziesz decydował o kolejnych wizytach on-line.

Koszt konsultacji online: 150 zł

Wymagania:

  • komputer z zainstalowanym komunikatorem Skype (www.skype.com);
  • mikrofon i kamera.

Zadzwoń 602634534 lub (12) 4230- 238 i  zapytaj się o szczegóły!

 

Jak zamówić konsultację SKYPE z dietetykiem:

1. Ustal dogodny termin konsultacji w kalendarzu;

2. Opłać wizytę w dogodny dla siebie sposób za pomocą karty bądź platformy PayPal;

3. Na maila wyślemy potwierdzenie wizyty;

4. Po otrzymaniu potwierdzenia, proszę w zwrotce odesłać nick do Skype.

 

 

 

Regulamin serwisu  |  Ochrona danych osobowych  |  Polityka Plików Cookies  |  Wszystkie prawa zastrzeżone